Wavelink Studio COM Server

 
110-LI-STCS30
W magazynie

Licencja elektroniczna. Zawiera licencję na serwer oraz 1 użytkownika (urządzenie).

Zaprojektowane z myślą o kluczowych zadaniach, Wavelink Studio® pozwala deweloperom oprogramowania COM i JAVA na tworzenie i wydawania potężnych aplikacji działających po stronie serwera, które będą służyły bezprzewodowemu kolekcjonowaniu danych, skanowaniu kodów kreskowych, a także obsłudze urządzeń RFID. Aplikacje Wavelink Studio działają na urządzeniach mobilnych od wszystkich czołowych producentów urządzeń na rynku.

Szybie i proste tworzenie aplikacji bezprzewodowych
Studio składa się z bibliotek, które wspierają tworzenie aplikacji opartych o języki JAVA i COM takich jak Visual Basic®, Visual C®, Visual FoxPro®, DelphiTM i PowerBuilder®. Główna biblioteka składa się z prawie 400 metod i obiektów, które możesz wykorzystywać do tworzenia aplikacji, niezależnie od ich zastosowania i wykorzystania funkcji urządzeń. Tak wielki zasób metod i obiektów eliminuje potrzebę nauki innych języków programowania oraz niweluje konieczność tworzenia aplikacji dedykowanych do danego urządzenia czy sieci bezprzewodowej. Studio pozwala Ci na rozwój Twoich obecnych umiejętności i szybkie tworzenie aplikacji.

Niezależność od sprzętu i oprogramowania
Studio dostarcza swobody w projektowaniu aplikacji na większość urządzeń – od tradycyjnych, przemysłowej klasy urządzeń i czytników, po najnowszej generacji komputery osobiste – dla dużej ilości systemów operacyjnych od DOS do Pocket PC, Windows Mobile® i Windows CETM. To pozwala na swobodną migrację ze starego sprzętu na nowszy.

Wsparcie dla aplikacji związanych z przepływem pracy
Twórz aplikacje, które spełnią standard dzisiejszego środowiska pracy panującego w przedsiębiorstwie. Dzięki unikatowej, opartej na zdarzeniach, architekturze, Studio umożliwi Ci projektowanie intuicyjnych aplikacji, które będą prowadziły Twoich pracowników mobilnych przez wszystkie, wykonywane przez nich czynności. Wpływa to w pozytywne sposób zarówno na efektywność poszczególnych pracowników, jak i na wydajność całego przedsięwzięcia.

Uruchamiaj aplikacje bezpośrednio z serwera
Dzięki zaawansowanej architekturze, Studio uruchamia aplikacje prosto z serwera i streamuje je na urządzenie mobilne. Modernizacja lub aktualizacja aplikacji osadzonej na serwerze eliminuje konieczność indywidualnych zmian na każdym z urządzeń.

Studio umożliwia administratorom i deweloperom oprogramowania tworzenie aplikacji dla wielu typów urządzeń, tym samym eliminując potrzebę projektowania wielu osobnych aplikacji.

Twórz i wydawaj potężne aplikacje bezprzewodowe

Architektura klient-serwer
Studio wykorzystuje zaawansowaną architekturę odciążającą urządzenia klienckie, uruchamiając aplikacje bezpośrednio z serwera i streamując je na urządzenie mobilne. Dzięki Studio możesz aktualizować swoje aplikacje w sposób scentralizowany bez konieczności indywidualnego aktualizowania aplikacji na każdym z urządzeń. Takie podejście jest optymalne przy tworzeniu aplikacji dla dużej ilości urządzeń rozsianych po całym świecie.

Aplikacje działające w czasie rzeczywistym, oparte o serwer hosta
Administratorzy mogą projektować aplikacje bezpośrednio z poziomu systemu serwera hostującego. To znacznie ułatwia proces modyfikacji oprogramowania.

Bogata biblioteka dla deweloperów oprogramowania
Pozwala twórcom oprogramowania na wykorzystywanie JAVA, Visual Basic, Visual C++, Visual FoxPro i innych języków do tworzenia niestandardowych aplikacji bezprzewodowych.

Wykorzystaj istniejące zestawy kodowań
Studio składa się z bibliotek wspierających tworzenie aplikacji w JAVA i językach takich jak Visual Basic, Visual C, Visual FoxPro, Delphi i PowerBuilder.

Pojedynczy użytkownik na aplikację
Uproszczenie programowania i poprawa wrażeń indywidualnych użytkowników z korzystania z aplikacji. Administratorzy mogą projektować aplikacje z myślą o pojedynczym użytkowniku, a nie wielu użytkownika konkurujących o współdzielone zasoby.

Wirtualny klient
Aplikacje mogą być testowane lub pokazywane bezpośrednio z pulpitu komputera bez konieczności wykorzystywania konkretnego terminala bezprzewodowego.


Komponenty produktu

Wavelink Development Library
Integracja bibliotek JAVA i COM dla urządzeń i sieci bezprzewodowych. Wykorzystuje obiektowe języki programowania.

Wavelink Server
Uruchamia aplikacje na platformie hosta.

Wavelink Program Manager
Zarządza aplikacjami i prawami dostępu.

Wavelink Client
W pełni wykorzystuje unikatowe technologie urządzeń przenośnych w funkcjach aplikacji. Wirtualny klient symuluje urządzenia mobilne bez obecności właściwej sieci bezprzewodowej.