Biuro Obsługi Klienta

BESTSELLERY

1149,00 PLN (1413,27 PLN z VAT)

Wavelink Industrial Browser

 
281,87 PLN
(346,70 PLN z VAT)
120-LI-WIBST0
W magazynie
+

Licencja elektroniczna na 1 użytkownika (urządzenie).

Czy myślałeś kiedykolwiek o korzystaniu z aplikacji webowych z urządzenia mobilnego, ale nie byłeś pewien czy możesz efektywnie i bezpiecznie zaimplementować tego typu aplikacje na konkretnym urządzeniu?

Wavelink Industrial Browser jest odpowiedzią na ten problem. Przeglądarka Industrial Browser od Wavelink to rozwiązanie niezależne od modelu wykorzystywanego urządzenia, co czyni je idealnym dla każdego użytkownika. Od tych, którzy chcą przenieść istniejącą emulację aplikacji, do tych którzy implementują nowe aplikacje webowe – Industrial Browser to idealne rozwiązanie. Zaprogramowana w sposób, który wyróżnia ją na tle standardowych przeglądarek instalowanych na urządzeniach, sprawdza się nawet w najbardziej wymagających środowiskach pracy. Unikatowe cechy Industrial Browser maksymalizują wydajność pracowników mobilnych, minimalizują potrzebę obsługi technicznej i kosztów administracji, a także ułatwiają migrację z dawniej wykorzystywanych aplikacji do dzisiejszych rozwiązań webowych.

Aplikacje oparte na wykorzystaniu sieci oferują przedsiębiorstwom znaczną przewagę poprzez łatwiejszy rozwój aplikacji, zmniejszone koszta i efektowniejszą prezentację danych. Dzięki rozbudowie przemysłowej przeglądarki internetowej (z zintegrowaną obsługą kodów kreskowych i technologi RFID), aplikacje webowe działające na komputerach mobilnych mogą wykorzystać zalety zaawansowanych technik przechwytywania danych.

Dlaczego Wavelink Industrial Browser?

Łatwa migracja z emulacji terminalu do aplikacji webowych i zwiększona elastyczność urządzeń
Wavelink Industrial Browser cechuje się interfejsem użytkownika osadzonym po stronie urządzenia i w pełni wykorzystuje rozbudowane opcje konfiguracyjne renomowanego klienta emulacji – Wavelink Terminal EmulationTM. To znacznie ułatwia użytkownikom naukę korzystania z nowych aplikacji webowych. Oprogramowanie klienckie Wavelink posiada wsparcie zarówno dla tradycyjnej emulacji (3270/5250 i VT/HP), jak i dla połączeń sieciowych. Pozwala to użytkownikom na szybkie przeniesienie się z wykorzystywania tradycyjnych aplikacji tekstowych do nowych, bogatych w grafikę rozwiązań, jednocześnie używając standardowego interfejsu użytkownika Wavelink i znanych narzędzi konfiguracyjnych.

Całościowa kontrola nad interfejsem aplikacji sprawia, że Wavelink Industrial Browser w połączeniu z Terminal Emulation dostarcza wyjątkową elastyczność w projektowaniu aplikacji – wspierając odczytywanie danych w technologi RFID, kodów kreskowych, głosowych i wielu innych rodzajów.

Wsparcie dla wielu rodzajów sprzętu i oprogramowania emulacyjnego
Z Wavelink Industrial Browser możesz zachować obecne aplikacje podczas migracji do nowych urządzeń i technologi. Industrial Browser dostarcza możliwości integracji wsparcia dla odczytu danych (głosowych, z kodów kreskowych, RFID i innych rodzajów) do Twoich aplikacji. Możesz także uruchamiać wiele sesji emulacji i przeglądarki jednocześnie na danym urządzeniu.

Zmaksymalizuj wydajność pracowników mobilnych
Blokada systemu operacyjnego i kontrola nad panelem wprowadzania danych, zależna od oprogramowania (Software-based Input Panel : SIP) to zintegrowane opcje Industrial Browser. Pozwalają one na ukrycie pasków adresu, nawigacji i paska start, co jednocześnie upraszcza korzystanie z aplikacji i zapobiega niepowołanemu dostępowi do aplikacji, czy ustawień urządzenia. Zwiększ produktywność wraz z aplikacjami webowymi poprzez tworzenie skrótów klawiszowych, obsługę zdarzeń za pomocą skryptów JavaScript i kontrolę peryferiów. Wraz z wieloma sesjami przeglądarki, menu kontekstowymi, mapowaniem klawiszy urządzenia i kolorowymi znacznikami poziomu naładowania baterii/zasięgu sieci, możliwości przy korzystaniu z urządzeń mobilnych wchodzą na znacznie wyższy pułap.

Nie wszystkie przeglądarki przemysłowe są sobie równe.

Sesje

 • Wavelink Industrial Browser zezwala na monitorowanie (i jego konfigurację) sesji i ich śledzenie.
 • Uruchamiaj wiele sesji sieciowych jednocześnie i poruszaj się między nimi, a sesjami emulacyjnymi za pomocą wciśnięcia jednego przycisku urządzenia.
 • Specjalnie zaprojektowane skróty klawiszowe, a w nich między innymi: pokaż/ukryj, SIP, wyjdź, wstecz, naprzód, strona domowa, odśwież i rozmiar tekstu.

Aktualizacje przez sieć bezprzewodową

 • Aktualizuj ustawienia Wavelink Terminal Emulation i zdalnie zarządzaj uaktualnieniami urządzenia za pomocą centralnej konsoli.
 • Zmniejsz koszty obsługi technicznej, dzięki aktualizacji ustawień i wersji klienta z poziomu centralnej konsoli.

Wsparcie dla urządzeń znajdujących się poza zasięgiem sieci lub działających w roamingu

 • Industrial Browser oferuje możliwość podtrzymania sesji aplikacji nawet przy utracie zasięgu przez urządzenie. Zapewnia także informacje o aktualnym stanie połączenia i zezwala na zaprogramowanie obsługi na wypadek utraty zasięgu.

Zaawansowana obsługa skanowania

 • Zarządzaj, zatwierdzaj i parsuj dane pobrane za pomocą czytnika kodów kreskowych.

Meta-tagi

 • W przeciwieństwie do innych przeglądarek przemysłowych, Wavelink Industrial Browser wspiera meta-tagi od przeglądarek innych dostawców.

Obsługa skryptów

 • Zautomatyzuj najczęściej wykorzystywane funkcje, aby usprawnić pracę użytkownika urządzenia poprzez pisanie, nagrywanie i importowanie skryptów w aktywnej sesji Wavelink Terminal Emulation.

Twórz niestandardowe mapowanie klawiszy i profile hosta.

 • Uruchamiaj skrypty poprzez różnego rodzaju zdarzenia: wybór obiektu z menu, zdefiniowana kombinacja klawiszy, połączenie sesji, zeskanowanie kodu kreskowego, odczyt paska magnetycznego czy odczyt znacznika RFID.

JavaScript

 • Obsługa drukarek
 • Skanowanie kodów kreskowych
 • Czytnik RFID
 • MSR
 • Obsługa zdarzeń (przy skanowaniu, przy odczycie znacznika RFID, przy wciśnięciu klawiszy)
 • Wsparcie dla obiektów (włącz/wyłącz czytnik, ustawienia drukarki, TCP drukarki, konfiguracja symboliki)