Biuro Obsługi Klienta

BESTSELLERY

1149,00 PLN (1413,27 PLN z VAT)

Wavelink Avalanche - SecurePlus Add-on (CE Secure)

 
81,90 PLN
(100,74 PLN z VAT)
310-LI-AVCE10
W magazynie
+
Nasz rabat ilościowy:
Ilość 101+ 251+ 501+
Cena 65,73 PLN 62,08 PLN 58,42 PLN

Licencja elektroniczna per urządzenie (x licencji = x obsługiwanych urządzeń). Wymaga podstawowej wersji Wavelink Avalanche.

W dzisiejszych czasach wyciek korporacyjnych danych jest czymś nie do pomyślenia. Z usługami Wavelink Avalanche SecurePlus i Certificate Manager otrzymujesz zaawansowaną kontrolę nad dostępem użytkowników i ochroną treści na urządzeniach działających z systemem Windows CE® i Windows Mobile®. Administratorzy wyposażeni w Avalanche SecurePlus mogą ograniczać dostęp do urządzenia, działających na nim aplikacji i zapisanych danych. Avalanche SecurePlus dba także o bezpieczeństwo kluczowych danych na wypadek zagubienia lub kradzieży urządzenia. Wszystko to dzięki rozwiązaniu, które jest łatwe w administracji i oferuje w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika po stronie urządzenia, jednocześnie nie wydłużając czasu szkolenia pracowników i zwiększając wydajność.

Rozwiązanie Avalanche SecurePlus chroni Twoje dane już od momentu włączenia urządzenia i zalogowania się na nim do usługi Active Directory. Użyte w połączeniu z Avalanche Certificate ManagerTM, SecurePlus jest w stanie osobiście kontrolować dostęp użytkowników do sieci poprzez autoryzację w standardzie 802.1X przy wykorzystaniu indywidualnych certyfikatów cyfrowych. Wraz ze zdolnością do ochrony ważnych danych, Avalanche SecurePlus przeprowadza również różnego rodzaju testy sieciowe, sprawdzające czy dane urządzenie nie jest podatne na ataki i kradzież danych. Jeżeli urządzenie nie przejdzie pomyślnie któregokolwiek z testów, wówczas zostanie poddane, uprzednio określonym, procedurom zablokowania – na przykład dane, po upływie określonego czasu, zostaną zaszyfrowane lub usunięte.

Łatwa obsługa
Konfiguracja i rozpoczęcie pracy z Avalanche SecurePlus jest scentralizowane i może odbyć się z poziomu panelu Wavelink Avalanche. Aktywując licencję Avalanche Certificate Manager, użytkownik końcowy jest w stanie wydawać certyfikaty i przypisywać konta użytkowników do urządzeń poprzez łatwy i systematyczny proces, który nie wymaga rozbudowanej wiedzy na temat obsługi każdego z urządzeń. Certificate Manager może również w sposób automatyczny zarządzać odnawianiem certyfikatów i instalować je działając w tle i nie przeszkadzając w pracy.

Bezpieczna autoryzacja dostępu dzięki opcjonalnym rozszerzeniom dla standardów EAP-TLS i 802.1X
Zabezpiecz swoje urządzenie przy włączaniu, wyłączaniu i po określonym czasie bezczynności. Wavelink Avalanche SecurePlus zapewnia bezpieczne logowanie do istniejącej w Twoim przedsiębiorstwie infrastruktury Active Directory i działa także z usługą ActiveSync. Włączenie usługi Certificate Manager daje Ci także kontrolę nad profilami łączności sieciowej poprzez indywidualne logowanie użytkowników do sieci LAN, dzięki certyfikatom przypisanym do samych użytkowników. Avalanche SecurePlus może też kontrolować dostęp urządzenia do sieci bezprzewodowych, gdy na urządzeniu nie jest zalogowany żaden użytkownik, pozwalając tym samym na zdalne zarządzanie urządzeniem, gdy nie jest ono używane. Kolejną unikatową funkcjonalnością jest możliwość generowania kodów odblokowujących urządzenie na wypadek zapomnienia przez użytkownika loginu i/lub hasła.

Wiele opcji blokowania chroni na wypadek zgubienia lub kradzieży urządzenia mobilnego
Czasami zdarza się zapodziać lub zgubić urządzenie, tym samym narażając wrażliwe dane, zanim administrator będzie miał szansę zareagować. Avalanche SecurePlus pomaga administratorom chronić istotne aplikacje i dane poprzez konfigurowalny model blokady urządzeń. Umożliwia on zdefiniowanie warunków jednoznacznie określających stan zabezpieczeń urządzenia, a także pozwala na określenie akcji, które należy podjąć gdy bezpieczeństwo urządzenia zostanie naruszone – na przykład zaszyfrować lub usunąć dane, aby uchronić je przed dostępem osób trzecich. Avalanche SecurePlus może również chronić przed nieautoryzowaną zmianą w ustawieniach zegara urządzenia.

W pełni konfigurowalny interfejs użytkownika działający po stronie urządzenia zapewnia możliwości tworzenia dostosowanych powiadomień i prezentacji treści
Interfejs użytkownika na każdym urządzeniu może zostać w pełni skonfigurowany przez administratora. Administrator może z łatwością tworzyć i dostosowywać ekrany powitalne, obrazy i wysyłać określone komunikaty do użytkowników urządzeń.

Wspomaganie raportowania
Avalanche SecurePlus może zgłaszać szereg różnych informacji do systemu Avalanche. Korzystając z tych danych możesz generować dynamiczne listy urządzeń spełniających określone kryteria. Twoi administratorzy są w stanie identyfikować użytkowników konkretnych urządzeń, wykorzystanie sieci lokalnych, a także monitorować niepoprawne zachowania urządzeń czy próby naruszenia bezpieczeństwa (na przykład seria nieudanych logowań).

Główne funkcjonalności:

 • Administratorzy mogą ustalać czas, po którym urządzenie wchodzi w stan wymagający ponownego logowania.
 • Konfiguracja zdarzeń, których wystąpienie będzie wymagało ponownego logowania. Przykładowo – reset urządzenia lub zmiana czasu w jego zegarze.
 • Opcjonalne ukrywanie nazwy użytkownika i domeny na ekranie logowania.
 • Wspomaganie pojedynczego logowania do urządzeń dzięki API od Avalanche SecurePlus.
 • Łatwa integracja Avalanche SecurePlus z istniejącymi środowiskami Active Directory i 802.1X
 • Obsługa użytkowników lub certyfikatów uwierzytelniających dla autoryzacji w standardzie 802.1X.
 • Wykorzystaj w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika umieszczany po stronie urządzenia, dzięki interaktywnej aplikacji do projektowania interfejsów
 • Zarządzaj w prosty sposób bezpieczeństwem danych na urządzeniach. Określenie warunków zablokowania urządzenia, konsekwencji takiej czynności (zaszyfrowanie lub usunięcie danych), a także czasu po którym te konsekwencje nastąpią, chroni przed niepowołanym dostępem do cennych informacji Twojego przedsiębiorstwa.
 • Wsparcie dla sieci lokalnych i rozległych (GPRS/3G).
 • Blokada urządzenia chroni przed niepowołanym dostępem do danych lub aplikacji wyłączając także funkcjonowanie przycisków urządzenia i uniemożliwiając dostęp do usługi ActiveSync.
 • Funkcjonalność Certificate Management dla urządzeń Symbol i Motorola.
 • Pełna kompatybilność z Microsoft Windows XP, Windows Server 2003, Windows 8 i Windows Server 2008.
 • Działa na Microsoft Windows CE4, CE5 i CE6. Avalanche SecurePlus działa również na Microsoft Windows Mobile 2003, Windows Mobile 5 i Windows Mobile 6.x.