O nas / Ważne informacje

Kodeo to firma tworzona przez zespół doświadczonych ekspertów - techników doskonale zaznajomionych z oferowanym przez nas sprzętem oraz specjalistów do spraw sprzedaży, dla których zaspokojenie potrzeb klienta jest celem nadrzędnym. Od lat współpracujemy z największymi producentami w branży - wiodącymi markami takimi jak Zebra, Honeywell, Datalogic, Elo, Brady, Citizen, Datacard, Epson, GoDEX, Unitech, Newland, TCS, Seagull, Metapace i inni. Oferujemy naszym klientom tylko najlepszą jakość i nie tolerujemy pod tym względem kompromisów. Stale także poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i nowe rozwiązania.

Naszym największym atutem są profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby klientów pracownicy. Nieustannie się rozwijamy, śledzimy nowinki technologiczne i branżowe trendy w kraju i za granicą - wszystko po to, aby jak najlepiej służyć naszym klientom wiedzą i nieprzerwanie zdobywanym doświadczeniem. Chętnie podejmujemy się projektów wielokanałowych, świadcząc usługi zarówno w sieci jak i offline, starając się sprostać wszelkim wymaganiom naszych kontrahentów.


 
Kodeo Sp. z o.o.
ul. Okulickiego 66
31-637 Kraków
 

NIP: 5130247629
REGON: 365950658
KRS: 0000648789
Kapitał zakładowy: 5000,00 PLN
 
Dział handlowy:
+48 (12) 346 15 87
+48 508 564 838
sklep@kodeo.pl

Serwis:
+48 (12) 346 15 87
+48 508 564 571
serwis@kodeo.pl
 


Podmiot uprawniony do reprezentacji spółki Kodeo : Prezes Zarządu, Maciej Balcerzak.


Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).


Płatność i Dostawa


Nasze towary dostarczamy wyłącznie w krajach Unii Europejskiej (z wyjątkiem UK). Dostawa jest realizowana za pośrednictwem firmy UPS. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie. 

Koszt wysyłki na terenie Polski wynosi 10,00 zł netto (12,30 zł brutto)
Koszt wysyłki z płatnością za pobraniem wynosi 20,00 zł netto (24,60 zł brutto)
Od kwoty 1000 zł wysyłka na terenie Polski gratis.

Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujacej formie;
• Przedpłata
• Za pobraniem (dodatkowa opłata 12.30 zł)


Czas wysyłki towaru wynosi 1-4 dni roboczych. Do czasu wysyłki należy doliczyć czas dostarczenia towaru przez firmę UPS (1 dzień roboczy).
 
 

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy

Konsumentom przysługuje 14 dniowe prawo do odstąpienie od umowy. Prawo to przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tych osób charakteru zawodowego w rozumieniu art. 556 (4) Kodeksu cywilnego. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

 

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Kodeo Sp. z o.o., Okulickiego 66, 31-637 Kraków, Polska, sklep@kodeo.pl, telefon: 508 564 838) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Prawo odstąpienia od umowy w przypadku umowy o dostarczeniu treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku umowy o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za Państwa wyraźną zgodą przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu Państwa przez nas, iż w takiej sytuacji wyrażając swoją zgodę na rozpoczęcie świadczenia utracą Państwo prawo odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do:

  1.  Umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
  2.  Umów, w których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
  3.  Umów, w których cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  4. Umów, w których przedmiotem świadczenia są cyfrowe klucze licencyjne programów komputerowych dostarczane poprzez wiadomość wysyłaną pocztą elektroniczną.
  5. Umów, których przedmiotem świadczenia są  o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za Państwa wyraźną zgodą przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu Państwa przez nas, iż w takiej sytuacji wyrażając swoją zgodę na rozpoczęcie świadczenia utracą Państwo prawo odstąpienia od umowy.

Wzór formularza odstąpienia od umowy:

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat Kodeo Sp. z o.o., Okulickiego 66, Kraków, Polska, sklep@kodeo.pl

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*)

umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.