Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Taśmy tekstylne termotransferowe

Proponowane Państwu uniwersalne i wytrzymałe taśmy tekstylne termotransferowe posiadają szerokie zastosowanie i wykorzystywane są do zadrukowywania rozmaitych powierzchni materiałowych, przede wszystkim satyny oraz nylonu. Dostępne są warianty o różnych długościach oraz szerokościach, a dzięki zastosowaniu niezwykle trwałego materiału jakim jest żywica textile, produkty te są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działanie warunków pogodowych.

Zaopatrzycie się Państwo w wysokiej jakości rozwiązania, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i dzięki temu można kupować je w ilościach hurtowych.

Taśmy tekstylne

Taśmy tekstylne termotransferowe to specjalnie zaprojektowane materiały o doskonałej trwałości. Zapewniają wysokiej jakości wydruki ze znakomitym poziomem odporności na ścieranie, wysoką temperaturę, parę wodną i różne chemikalia, w tym benzynę, olej silnikowy, wybielacze, środki przeciw zamarzaniu czy kwas siarkowy. Sprawdzą się nawet w bardzo wymagających warunkach atmosferycznych. Oferowane w naszym sklepie taśmy tekstylne zostały wykonane z świetnie ocenianej na całym świecie żywicy textile, która gwarantuje o wiele dłuższą żywotność etykiet niż inne produkty. Ten typ taśmy przeznaczony jest do drukowania grafiki o dużej rozdzielczości oraz kodów, charakteryzujących się dużą gęstością. Można wykorzystywać ją w przypadku szerokiej gamy tworzyw sztucznych, w tym m.in. satyny czy nylonu.

Czytaj więcej

Taśmy tekstylne czarne lub kolorowe – najlepsza oferta na rynku

Dbamy o to, aby spełniać wymagania wszystkich naszych klientów. Dlatego też asortyment sklepu obejmuje taśmy tekstylne kolorowe oraz czarne w wielu rozmiarach. Materiały kolorowe dostępne są w takich barwach jak: niebieski, zielony, czerwony, pomarańczowy, biały, złoty czy srebrny. Bez trudu można znaleźć wariant odpowiadający indywidualnym potrzebom. Bardzo dużą zaletą jest również szeroki wybór wymiarów poszczególnych taśm. Dostępne są rolki od 25 mm szerokości, aż po materiały, wyróżniające się 100 mm szerokości. Nasze taśmy tekstylne są także wyjątkowo wydajne – każda rolka ma 300 m długości, co pozwala na długą, nieprzerwaną pracę drukarki.

Taśmy tekstylne termotransferowe – bezpieczne dla zdrowia

Wszystkie oferowane taśmy tekstylne kolorowe lub czarne mogą być przeznaczone do drukowania trwałych etykiet na różnego rodzaju odzieży. Materiał wysokiej jakości, wykonany z opisywanej żywicy textile, wytrzymuje pranie, wybielanie, czyszczenie chemiczne i prasowanie. Nadaje się do szybkich drukarek, a jego wyjątkowa struktura gwarantuje gęsty, bardzo wyraźny kolor nawet po intensywnym oraz częstym użytkowaniu. Znajdujące się w naszym sklepie taśmy tekstylne są w 100% bezpieczne dla zdrowia i środowiska. To wysokiej klasy produkty, przeznaczone do różnych typów drukarek termotransferowych.

Sprzedaż taśm tekstylnych – konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa

Nasz sklep wyróżnia nie tylko szeroka oferta najlepszych materiałów. Chcemy gwarantować klientom także bardzo atrakcyjne ceny. Zarówno taśmy tekstylne czarne, jak i warianty kolorowe można kupować w ilościach hurtowych – doświadczeni eksperci chętnie dopasują zamówienie do indywidualnych wymagań. Udzielą również odpowiedni na wszelkie pytania, dotyczące asortymentu. Dbamy o to, aby zakupy w naszym sklepie były maksymalnie komfortowe. Starannie selekcjonujemy ofertę, doradzamy w wyborze właściwych wariantów taśm i zapewniamy błyskawiczną realizację zamówienia. Każda paczka z materiałami do drukarek termotransferowych dociera do naszych klientów na czas. Jeśli szukają Państwo sprawdzonych taśm tekstylnych w konkurencyjnych cenach, sklep dobiznesu.pl będzie znakomitym wyborem.