Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Taśma woskowa i żywiczna

Profesjonalna taśma woskowa, żywiczna lub woskowo-żywiczna Zebra ZipShip

Woskowe lub żywiczne taśmy termotransferowe kiepskiej jakości tylko pozornie stanowią opłacalną inwestycję. W praktyce bowiem nawet przy stosunkowo niskiej cenie wyjściowej finalnie mogą przełożyć się na wygenerowanie bardzo wysokich kosztów związanych np. ze spadkiem efektywności pracy drukarki, uszkodzeniem jej głowicy drukującej czy też wieloma innymi czynnikami zmniejszającymi poziom produktywności, a tym samym również pułap generowanych przez przedsiębiorstwo dochodów.

Czytaj więcej

W związku z tym sklep Dobiznesu.pl w ramach swojej oferty uwzględnia wyłącznie dobre gatunkowo taśmy żywiczne i woskowe pochodzące od renomowanej amerykańskiej marki Zebra Technologies Corporation. Produkty te są synonimem najwyższego standardu druku oraz wysokiej wydajności przeprowadzania tego procesu.

Wspomniana firma posiada własne zespoły rozwojowo-badawcze skupione stricte na sprawowaniu kontroli nad trwałością i parametrami technicznymi wytwarzanych przez nią materiałów eksploatacyjnych. Dzięki rygorystycznym i skrupulatnie wykonywanym badaniom skuteczności, w przypadku żywicznych oraz woskowych taśm Zebra ZipShip klienci dysponują pewnością uzyskania doskonałych osiągów w zakresie efektywności pracy drukarek, a także w kwestii wydłużenia żywotności głowic oraz optymalnego stosunku kosztów produktów do oferowanej przez nie jakości.

Uniwersalne barwiące taśmy woskowe

W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować taśmy termotransferowe występujące w różnych wariantach pod względem zastosowanej formuły. W przypadku niniejszej kategorii asortymentowej dedykowane są one przede wszystkim drukarkom biurkowym, jednak w ofercie naszego sklepu posiadamy także ich odpowiedniki przeznaczone urządzeniom przemysłowym lub mobilnym.

Pierwszym rodzajem proponowanych przez nas termicznych taśm są Zebra ZipShip 2300 o formule woskowej. Jest to zwykle uniwersalna opcja, odpowiednia w olbrzymiej większości dostępnych zastosowań. Taśmy te najlepiej sprawdzają się jednak w szczególności w połączeniu z materiałami papierowymi, a także wtedy, kiedy istnieje zapotrzebowanie na dużą prędkość druku.

Taśma wosk-żywica o wysokiej trwałości

Kolejny wariant taśm barwiących proponowanych przez naszą firmę to Zebra ZipShip 3200 posiadające formułę woskowo-żywiczną. W porównaniu do opisywanych wcześniej woskowych odpowiedników dobrze znoszą one wyższe temperatury, a także cechują się zwiększoną odpornością na substancje chemiczne oraz zarysowania, rozmazywanie i ścieranie. Dzięki tym cechom są idealną propozycją do zastosowania wraz z np. powlekanym papierem lub ze sztucznymi materiałami matowymi.

Taśma żywiczna gwarantująca wysoką trwałość i perfekcyjną jakość druku

Ostatnim z kluczowych czynników składowych naszego asortymentu są taśmy Zebra ZipSihp 5095, dedykowane najbardziej specjalistycznym typom zastosowań. W zestawieniu z wcześniejszymi rodzajami taśm termotransferowych są najdroższe, jednak przy tym zapewniają najwyższy poziom ochrony przed działaniem temperatury, chemikaliów czy innych szkodliwych bodźców zewnętrznych. Na tle pozostałych wyrobów odznaczają się także idealną ostrością i precyzją druku, co uwidacznia się szczególnie przy małych rozmiarach czcionek oraz grafik, a także przy uzyskiwaniu obróconych kodów kreskowych.

Wszystkie z wyszczególnionych przez nas rodzajów barwiących taśm termicznych występują zarówno w wariancie wąska gilza, jak i standardowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.