Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Taśmy nylonowe

Praktyczne i wytrzymałe taśmy nylonowe

Oferujemy wysokiej jakości, solidne i użyteczne białe taśmy nylonowe. Są one dostępne w dwóch wersjach. Taśmy nylonowe standard mają gramaturę 58 g/m2 i są przeznaczone do jednostronnego zadruku. Taśmy nylonowe premium cechują się wyższą gramaturą – 75 g/m2, co czyni z nich produkt nieco grubszy w dotyku oraz trwalszy. Wersja ta sprawdzi się najlepiej w zadruku dwustronnym. Wszywki nadają się do wykorzystywania w drukarkach przemysłowych, biurkowych z podajnikiem etykiet oraz innych modelach wyposażonych w moduł druku termotransferowego.

Czytaj więcej

Nasz asortyment obejmuje wszywki tekstylne o różnych szerokościach: od 15 do 90 mm. Tak duży zakres rozmiarów pozwala na wybór produktu w pełni odpowiadającego konkretnym potrzebom. Taśmy nylonowe premium i standard są dostępne w rolkach o długości 200 mb. Taśmy można z powodzeniem prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza oraz prasować w maksymalnej temperaturze 150 stopni. Nie należy ich jednak czyścić chemicznie.

Zapewniamy bardzo korzystne ceny, sprawną realizację zamówień, szybką dostawę. Naszą ofertę taśm nylonowych klasy premium i standard kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Realizujemy nawet bardzo duże, hurtowe ilości wszywek.

Taśmy nylonowe z certyfikatem jakości

Wszystkie taśmy zostały wykonane z wysokiej jakości nylonu (poliamidu). Bezpieczeństwo oraz jakość materiału potwierdza certyfikat Oeko-Tex Class I. Przyznanie atestu oznacza, że wyrób włókienniczy jest wolny od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie. Artykuły nie zawierają więc m.in. barwników alergizujących, formaldehydu, chlorofenoli, pestycydów, a także ekstrahowanych metali ciężkich czy zabronionych barwników azowych. To sprawia, że taśmy nylonowe premium i standard można używać w kontakcie nawet z bardzo wrażliwą, delikatną skórą. Klasa produktu I wskazuje z kolei na możliwość stosowania materiału w artykułach dla niemowląt oraz małych dzieci w wieku do 3 lat. Wszywki nadają się do zamocowania w bieliźnie pościelowej, ubrankach czy zabawkach dla maluchów.

Taśmy nylonowe do różnych zastosowań

Taśmy nylonowe standard i premium są powszechnie wykorzystywane przede wszystkim jako wszywki do odzieży, wyrobów tekstylnych lub dziewiarskich. Znajdują zastosowanie w ręcznikach, ścierkach, poduszkach, poszewkach i kołdrach. Są też często używane jako element zabawek materiałowych, śliniaczków dla dzieci, a także dywanów (w tym również dywaników samochodowych), czy chodników.

Na wszywkach można zamieścić rozmaite informacje, takie jak m.in. nazwę i logo firmowe, instrukcję prania, skład produktu, telefon, dane kontaktowe czy też adres strony internetowej. Taśmy sprawdzą się świetnie w przypadku firm rękodzielniczych albo marek budujących dopiero swą renomę.

Wszywki z nadrukiem to polecana alternatywa dla metek. Dzięki nim oznaczenie wyrobów odzieżowych oraz innego typu staje się szybkie i proste. Użycie taśm pozwala wyeliminować konieczność zakupu dużych nakładów indywidualnych metek.