Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Opaski samoprzylepne kolorowe i na klip dla dorosłych i dzieci

Klasyczne opaski Z-Band Direct samoprzylepne, Ultrasoft dla niemowląt lub Quickclip zamykane na klips – szeroki wybór opasek na rękę marki Zebra

W ramach naszej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji funkcjonalne i świetne pod względem jakości opaski na ręce dedykowane zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom w różnym przedziale wiekowym. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować produkty o zastosowaniu nie tylko szpitalnym, ale także idealne do wykorzystania na potrzeby rozmaitego rodzaju imprez czy organizowanych na dużą skalę eventów, takie jak np. opaski Z-Band Fun samoprzylepne.

Czytaj więcej

Kompletując udostępniany klientom asortyment, tuż po jego jakości, najważniejsza jest dla nas różnorodność. W związku z tym z łatwością odnajdą Państwo u nas wyrób perfekcyjnie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Opaski Z-Band Direct samoprzylepne dla osób w każdym wieku

Pierwszą z propozycji dostępnych w sklepie Dobiznesu.pl jest wariant klasyczny w postaci samoprzylepnych opasek Z-Band Direct. Wspomniany rodzaj produktu stanowi złoty środek pomiędzy ceną a jakością i funkcjonalnością. Przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów pozyskania pojedynczej opaski, zapewnia on jednocześnie:

  • możliwość bardzo sprawnego identyfikowania pacjentów na bazie nadrukowanych na materiale kodów (niepodatnych na zniekształcenia czy uszkodzenia związane ze stosowanymi środkami dezynfekującymi),
  • wysoką odporność na codzienną eksploatację, umożliwiającą w przypadku opaski Quickclip na klips dla dzieci czy też jej samoprzylepnej odpowiedniczki bezproblemowy odczyt informacji przez okres co najmniej 14 dni,
  • łatwość zadrukowywania,
  • dużą wygodę użytkowania,
  • niezwykłą prostotę dopasowywania opaski do średnicy i specyfiki budowy nadgarstka pacjenta, bez względu na jego wiek.

Opaski Z-Band Ultrasoft samoprzylepne dla dzieci, a także Quickclip – wyposażone w klips

Jeśli chodzi o asortyment dedykowany małoletnim pacjentom, jest on w przypadku naszego sklepu najsilniej zróżnicowany. Co do zasady wszystkie opaski Quickclip na klips dla dzieci czy też ich samoprzylepne odpowiedniki cechują się bardzo podobnymi parametrami co opisywane wcześniej klasyczne warianty opasek, jednak w niektórych aspektach są one jeszcze silniej zoptymalizowane. Ulepszenia w porównaniu do konwencjonalnych produktów dotyczą przede wszystkim komfortu noszenia, który w przypadku najmłodszych jest szczególnie istotny.

W zależności od specyfiki określonej placówki proponujemy Państwu zatem m.in. następujące warianty opasek:

  • Opaski Z-Band Ultrasoft samoprzylepne dla dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia – wśród przeznaczonych do zadruku termicznego opasek są to jedne z odznaczających się największym stopniem miękkości. Oprócz wariantu standardowego występują także w wersji bransoletkowej.
  • Opaski Z-Band Ultrasoft samoprzylepne dla niemowląt – perfekcyjnie dostosowane do potrzeb najmłodszych; bardzo miękkie i niezwykle funkcjonale pod względem możliwości regulacji rozmiaru.
  • Opaski Z-Band Soft Baby samoprzylepne dla noworodków – produkty idealne dla najbardziej delikatnych użytkowników. Cechują się niezwykle elastyczną, niekrepującą ruchów strukturą pozyskaną z polipropylenu i specjalnej nylonowej powłoki (całość pozbawiona jest udziału lateksu).

Opaski Z-Band Fun samoprzylepne na różnego rodzaju eventy

Opaski Z-Band Ultrasoft samoprzylepne dla niemowląt, dzieci starszych lub osób dorosłych to sekcja naszego asortymentu dedykowana placówkom służby zdrowia. Oprócz nich jednak nasza oferta przeznaczona jest także organizatorom różnych imprez.

Bez względu zatem na to, czy interesują Państwa szpitalne opaski Z-Band Soft Baby samoprzylepne dla noworodków, czy też dowolny inny wariant produktu tego typu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami niniejszej kategorii produktowej.