Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Opaski na ręke w rolkach

Opaski na rękę w rolkach

Opaski na rękę samoprzylepne to dziś bardzo popularne rozwiązanie w takich kwestiach, jak bezpieczeństwo imprez masowych czy identyfikacja pacjenta. Stanowią sprawdzoną metodę selekcji oraz gwarantują zdecydowanie lepszą kontrolę tłumu. Każda bransoletka ma niezawodne zabezpieczenie, aby zapobiec manipulacjom i wielokrotnym zastosowaniom. Oznacza to, że właściciel opaski nie może zdjąć oznaczenia bez jego odcięcia lub zniszczenia kleju. Zabezpieczenie ogranicza do minimum wstęp nieuprawnionych osób do określonych stref. Opaski na rękę w rolkach świetnie sprawdzają się podczas wydarzeń kulturalnych, sportowych, biznesowych, na basenach, w hotelach, w parkach rozrywki i w wielu zamkniętych eventach. Są również używane w szpitalach do identyfikowania noworodków, dzieci, dorosłych pacjentów lub personelu. Dzięki możliwości cyfrowego odczytu danych zapewniają dokładną i szybką kontrolę nad zasobami ludzkimi.

Czytaj więcej

Opaski na rękę w rolkach – szeroki wybór niezawodnych produktów

W naszej ofercie znajdują się niezawodne opaski w rolkach, które pasują do wielu najpopularniejszych typów drukarek biurkowych. Dysponujemy bransoletkami dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych. Opaski wykonano z bardzo trwałego a jednocześnie wyjątkowo przyjemnego w dotyku polipropylenu. Materiał ten nie zawiera lateksu – jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, oprócz tego nie podrażnia skóry i nie wywołuje alergii. Dostępne są zarówno opaski na rękę samoprzylepne, jak i modele na klips. W obu przypadkach mocowanie bransoletek jest bardzo solidne – nie da się ich ściągnąć bez uszkodzenia łączenia, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo np. podczas imprez masowych. Opaski oferowane są w kilku rozmiarach – od 25 mm szerokości, aż do 50 mm. Na rolce, w zależności od wybranego wariantu, może znajdować się od 200 do nawet 350 opasek. Bez trudu można więc zaopatrzyć się w odpowiednie oznaczenia także w przypadku wydarzeń z dużą liczbą uczestników.

Opaski na rękę samoprzylepne – wygodny odczyt i pełna kontrola

Dzięki wysokiej jakości materiałowi oraz nowoczesnej technologii nadruku, niektóre opaski w rolkach umożliwiają odczyt danych na nich zawartych nawet do dwóch tygodni. To rozwiązanie znakomicie sprawdza się w hotelach, szpitalach i w przypadku wszelkich wydarzeń, które trwają dłużej niż jeden dzień. Dzięki temu nie trzeba nieustannie zmieniać opasek – można bez problemu kontrolować osoby stale przebywające w określonym miejscu lub powracających uczestników eventu. Wyraźne kody kreskowe, nadrukowane na bransoletkach, pozostaną czytelne nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie zaszkodzi im wilgoć czy wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze opaski na rękę w rolach. To egzemplarze, które łatwo się zakłada i komfortowo nosi. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny asortymentu oraz szybką realizację zamówienia. Jeśli mają Państwo pytania, dotyczące opasek w rolach – zapraszamy do kontaktu. Doświadczeni eksperci chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości i doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania.