Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Etykiety foliowe samoprzylepne

Proponujemy zakup niezwykle odpornych na czynniki chemiczne, atmosferyczne oraz wysokie temperatury etykiet foliowych, które stosowane są najczęściej w przemyśle elektronicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym, hutniczym, motoryzacyjnym oraz logistycznym. Są alternatywą dla wersji papierowych, a ich wielka wytrzymałość oraz uniwersalność sprawia, że są bardzo ekonomiczne i korzysta się z nich bardzo często. Etykiety foliowe samoprzylepne są powleczone permanentnym klejem i wytrzymują lata, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, wilgoci i w niskiej lub wysokiej temperaturze. Etykietami foliowymi samoprzylepnymi można więc oznaczać rusztowania, ogrodzenia i sprzęt budowlany oraz wszelkie przedmioty wystawione na działanie czynników atmosferycznych i wahań temperatury. Etykiety foliowe można naklejać na porowate powierzchnie, takie jak beton, cegły, opony samochodowe i tynkowane ściany.

Etykiety foliowe samoprzylepne bardzo łatwo naklejać na różne powierzchnie, w tym szkło, drewno, metale oraz tworzywa sztuczne, a do tego odznaczają się wysoką elastycznością. Są doskonałe do wyróżnienia towaru na tle innych i nadanie mu statusu „ekskluzywnego”, a także znakowania produktów długotrwałych, mebli, opakowań zbiorczych i dokumentów. Dzięki etykietom foliowym samoprzylepnym każda inwentaryzacja będzie łatwiejsza. Etykiety foliowe samoprzylepne są bardzo elastyczne, więc można je naklejać nawet na opakowaniach o bardzo nieregularnym kształcie, takimi jak butelki, puszki, słoiczki, tubki i flakony do perfum. Etykiety foliowe samoprzylepne są tworzone z różnych materiałów – etykiety foliowe Zebra PolyE 3000T są z polietylenu, a Zebra Z-Ultimate są z poliestru. Zarówno polietylen, jak i poliester są tworzywami nietoksycznymi i dlatego etykiet foliowych można używać do oznaczania produktów spożywczych.

Etykiety foliowe samoprzylepne są dostępne w kolorach białym i srebrnym, w wersji połyskliwej lub matowej. Etykiety samoprzylepne srebrne mają estetyczny wygląd i przyciągają uwagę.

W sklepie DoBiznesu mamy dostępne wszelkiego rodzaju etykiety foliowe w różnych rozmiarach, z różnymi szerokościami wewnętrznymi gilzy i z różną ilością etykiet na rolce, zależnie od zapotrzebowania klienta. Możliwe jest dobranie odpowiednich etykiet dopasowanych do każdej drukarki i każdego zapotrzebowania.

Do używania etykiet foliowych samoprzylepnych potrzebna jest termotransferowa taśma żywiczna. Użycie taśmy termotransferowej pozwala na wykonanie precyzyjnych, trwałych i czytelnych wydruków na etykietach. Etykiety foliowe termotransferowe mają przewagę nad zwykłymi papierowymi etykietami papierowymi, ponieważ nigdy nie zmieniają kolorów w przypadku wystawienia na wysoką temperaturę. Sklep do biznesu ma w ofercie również szeroki wybór taśm termotransferowych.

W ofercie mamy również etykiety foliowe VOID z folii poliestrowej. Są to etykiety plombujące – przy próbie odklejenia etykieta kruszy się i pozostawia na powierzchni przedmiotu fragmenty papieru oraz napis VOID. Pozwalają pieczętować zamknięte opakowania i ujawniać próby otwierania ich. Doskonale nadają się jako plomby gwarancyjne. Pozwalają wykryć czy warunki gwarancji zostały naruszone.