Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Etykiety termiczne samoprzylepne

Proponujemy etykiety termiczne Zebra w dwóch wariantach:

  • etykiety Z-Performance 1000D - ekonomiczne etykiety niepowlekane
  • etykiety Z-Select 2000D - wysokiej jakości termiczne etykiety powlekane

Trudno wyobrazić sobie pracę w wielu branżach bez specjalnych etykiet. To dzięki nim klienci szybko uzyskują potrzebne informacje, a w magazynach łatwo zidentyfikować potrzebny towar. Dlatego inwestycja w wysokiej jakości etykiety samoprzylepne termiczne jest niezbędna. Posiadamy rozbudowaną ofertę, w której można znaleźć wyłącznie najlepsze produkty w rozsądnej cenie.

Czytaj więcej

Etykiety termiczne – zastosowanie

Termiczne modele tylko z pozoru przypominają zwyczajne etykiety. Różnicę można dostrzec w sposobie tworzenia nadruku. Etykiety termiczne reagują bowiem na ciepło, co pozwala zastosować głowicę generującą punktowo wysoką temperaturę. Efektem jej działania jest przebarwianie powierzchni papieru na czarno. W ten sposób można wygenerować czytelny napis bez konieczności użycia barwników czy tuszu.

W związku z tym etykiety termiczne 100x150 i pozostałe modele z naszej oferty nadają się do wykorzystania w branżach wymagających zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa, jak np. spożywczej, kosmetycznej czy farmakologicznej. Ponadto etykiety termiczne Zebra można z powodzeniem użyć do adresowania przesyłek czy kopert, a także oznaczania produktów krótkotrwałych.

Etykiety niepowlekane i powlekane – zalety

Głównym atutem przemawiającym za etykietami termicznymi jest bezpieczeństwo użytkowania. Na tym jednak nie kończą się ich zalety. Warto także zwrócić uwagę na trwałość produktu. Z-Select 2000D czy Z-Perform 1000D są niewrażliwe na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Można więc stosować je w niesprzyjających warunkach. W związku z tym świetnie sprawdzają się do oznaczania przesyłek. Deszcz nie jest w stanie rozmazać przenoszonej na świeżym powietrzu paczki. Na uwagę zasługuje również ich żywotność. Zachowują swoje walory przez bardzo długi okres. Wydrukowany napis nie matowieje, przez co pozostaje widoczny nawet po upływie lat. Nie mniej ważną zaletą jest prostota aplikacji. Nasze etykiety są samoprzylepne, co eliminuje konieczność użycia dodatkowych akcesoriów, takich jak klej czy taśmy.

Etykiety Zebra Z-Perform 1000D i inne w naszej ofercie

Na nasz asortyment składają się wyłącznie markowe produkty. Zyskały one zaufanie tysięcy klientów na całym świecie. Etykiety Z-Performance 1000D należą do ścisłej czołówki. Wyróżniają się trwałością oraz atrakcyjnie niską ceną. Pozwalają uzyskać widoczny w niemal każdych warunkach wydruk. Z tego powodu cieszą się wyjątkową popularnością. Etykiety Z-Select 2000D cechują się z kolei specjalną perforacją i powlekaną powierzchnią, która nadaje produktowi półbłysk. Wersje niepowlekane można rozpoznać po oznaczeniu 1000D.

Posiadamy etykiety 100x150, 60x40, 76x51, 57x76, 102x102 i wiele innych. Sprzedajemy je w opakowaniach liczących od blisko 500 sztuk aż po ponad 2500 sztuk.

Etykiety termiczne powlekane i niepowlekane – pomoc w wyborze

Z przyjemnością pomożemy znaleźć produkt, który spełni Państwa oczekiwania. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Podczas rozmowy odpowiemy też na każde inne pytanie dotyczące asortymentu.