Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Etykiety jubilerskie, pętlowe, specjalistyczne

Oferujemy szeroki zakres etykiet do zastosowań specjalistycznych dostosowanych do oczekiwań Klienta. Wszelkiego typu etykiety jubilerskie, etykiety do wykorzystywania w bardzo niskich temperaturach, ogrodnicze etykiety pętlowe. Etykiety do plombowania - kruszące się przy odrywaniu, na słabym lub na silnym kleju.

Etykiety jubilerskie służą do oznaczania wyrobów jubilerskich, znakowania wyrobów optycznych i wszelkich innych bardzo małych przedmiotów. Wykonane są z trwałego polipropylenu i są dostępne w dwóch wersjach: z zakładką lub bez zakładki. W przypadku etykiet z zakładką warstwa klejąca nie przylega do przedmiotu. Etykiety jubilerskie są dostępne w wersji termicznej lub wersji termotransferowej.

Etykiety do niskich temperatur foliowe termotransferowe 8000T służą do oznaczania przedmiotów przechowywanych w bardzo niskich temperaturach. Mają zastosowanie w szpitalach i laboratoriach do oznaczania wszelkich próbek. Można umieszczać je na produktach spożywczych, więc nadają się do używania w chłodniach Permanentny klej nie traci właściwości nawet w temperaturze -196 stopni C. Etykiety wykonane są z trwałego polipropylenu. W ofercie również etykiety 8000T w wersji kruszącej się. Folia kruszy się na kawałki w momencie próby zerwania etykiety.

Etykiety z papieru termicznego powlekanego Z-Select 2000D mają warstwę słabego, odlepnego kleju. Umożliwiają znakowanie wszelkich produktów wymagających ściągnięcia etykiety. Klej jest na tyle trwały, żeby nie odklejał się samoistnie, a jednocześnie etykieta jest łatwa do zerwania i nie pozostawia śladów kleju na produkcie. Rolki etykiet Z-Select 2000D mają perforacje pomiedzy etykietami.

W ofercie mamy również etykiety foliowe VOID z folii poliestrowej. Są to etykiety plombujące – przy próbie odklejenia etykieta kruszy się i pozostawia na powierzchni przedmiotu fragmenty papieru oraz napis VOID. Pozwalają pieczętować zamknięte opakowania i ujawniać próby otwierania ich. Można za ich pomocą zabezpieczać opakowania produktów o znaczącej wartości. Doskonale nadają się także jako plomby gwarancyjne. Pozwalają wykryć czy warunki gwarancji zostały naruszone. Etykiety foliowe VOID mają również zastosowanie do zabezpieczania pomieszczeń, maszyn lub serwerów. Każde naruszenie etykiety przez osoby nieupoważnione pozostawia ślady.

Proponujemy także wybór termotransferowych etykiet pętlowych (pętelkowych). Nadają się one do zastosowania w branżach: szkółkarskiej, sadowniczej, ogrodniczej i kwiaciarskiej. Służą do oznaczania roślin, sadzonek, drzewek i bukietów. Etykiety pętlowe są wykonane z folii poliolefinowej. Tworzywo to zapewnia odporność na warunki atmosferyczne – etykieta nie rozmaka i nie marszczy się pod wpływem deszczu, śniegu lub podlewania. Są wytrzymałe na ujemne temperatury, mogą więc być używane do oznaczania choinek. Etykiety pętlowe nie są powlekane klejem, zawiesza się je na roślinie za pomocą pętli. Można je zadrukować lub oznaczyć markerem lub pisakiem. Etykiety są perforowane, etykietę można precyzyjnie rozerwać, nie pękają przy rozrywaniu. Etykietami pętlowymi można łatwo oznaczać odmiany i ceny sadzonek i roślin. Mogą być używane również do oznaczania kabli.