Biuro Obsługi Klienta

Filtry produktów

Cena
 –  PLN
  • 0 PLN
  • 0 PLN

Etykiety termotransferowe papierowe

Sprawdzają się doskonale do znakowania rozmaitych produktów i znajdują zastosowanie w różnych branżach – etykiety papierowe to rozwiązania dostępne w niskich cenach i hurtowych ilościach.

Proponujemy wersje termotransferowe, czyli najwytrzymalsze, które można zadrukować różnymi kolorami. Są najbardziej popularne ze względu na ekonomiczność oraz różnorodność stosowania – nadają się do tworzenia znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych, chemii gospodarczej, dokumentów, adresowania kopert czy etykietowania butelek lub puszek. Współpracują z większością rodzajów drukarek, a ich zaletą jest samoprzylepność.

Praktyczne etykiety papierowe samoprzylepne

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości, praktycznych, wytrzymałych samoprzylepnych etykiet papierowych. Nasz asortyment obejmuje etykiety termotransferowe i papierowe w dwóch podstawowych rodzajach: Zebra Z-Perform 1000T oraz Z-Select 2000T. Występują one w rolkach o różnej długości, liczących od kilkuset do kilku tysięcy sztuk naklejek. Są dostępne w wielu rozmiarach, co pozwala na łatwe dopasowanie artykułu do posiadanej drukarki i konkretnych potrzeb.

Czytaj więcej

Proponujemy etykiety samoprzylepne termotransferowe i papierowe w wersji półbłyszczącej (powlekanej) oraz matowej (niepowlekanej). Wybrane rolki posiadają perforacje między etykietami. Wszystkie modele wyróżniają się wysoką gramaturą, starannym wykonaniem i wszechstronnością stosowania. Dzięki odpowiedniej porcji trwałego kleju odznaczają się dobrą przyczepnością do wybranego podłoża. Można je bez przeszkód przytwierdzać do różnych powierzchni.

Etykiety samoprzylepne termotransferowe do różnych drukarek

Etykiety termotransferowe i papierowe mają ostre, proste rogi. Są też starannie docięte, co sprawia, że mają idealnie równe brzegi, a także bezproblemowo odchodzą od podkładu. Odpowiednia gramatura oraz struktura papieru zapewniają nasycone, czytelne, wyraźne wydruki w wysokiej rozdzielczości. Artykuły są ponadto łatwe i wygodne w użytkowaniu.

Gładkie samoprzylepne etykiety Zebra nadają się znakomicie do różnych drukarek biurkowych, w tym modeli atramentowych, igłowych, laserowych, a także kopiarek. Są całkowicie bezpieczne dla mechanizmów urządzeń. Można je nabyć w korzystnych cenach. Ponadto zapewniamy szybką dostawę nawet dużych, hurtowych zamówień.

Etykiety papierowe o wszechstronnym zastosowaniu

Dostępne etykiety samoprzylepne Zebra oraz termotransferowe to uniwersalne, funkcjonalne materiały eksploatacyjne, które świetnie sprawdzą się w rozmaitych zastosowaniach. Są niezastąpione w różnych branżach i gałęziach przemysłu, m.in. handlu, ogrodnictwie, produkcji, reklamie. To praktyczne, a przy tym niedrogie narzędzie pozwalające wygodnie oznaczać oraz opisywać niemal dowolne przedmioty, podając ich skład, miejsce, datę produkcji, numer partii lub wiele innych danych. Stanowią niewielki, ale skuteczny nośnik informacji.

Produkty są niezastąpione do oznaczania dokumentów, księgozbiorów, artykułów biurowych. Można je z powodzeniem naklejać na opakowania zbiorcze, produkty spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemię gospodarczą oraz odzież. Przydadzą się do adresowania kopert, przesyłek, sporządzania kodów kreskowych i QR, oznaczania regałów, półek albo towarów w magazynach. Posłużą jako naklejki informujące o promocjach, a także jako wklejki na paczki z komunikatem na temat zagrożenia (np. Uwaga, szkło!).

Etykiety Zebra Z-Perform 1000T oraz Z-Select 2000T można też stosować w domu jako np. wlepki na słoiki, butelki, przetwory, przyprawy, jak również zeszyty bądź podręczniki szkolne. Naklejki z miejscem czy datą wykonanego zdjęcia sprawdzą się świetnie do opisywania albumów fotograficznych. Etykiety Zebra nie wykazują dużej odporności na działanie wody, dlatego najlepiej umieszczać je na produktach niemających styczności z wilgocią.